השקעות נדל"ן ביוון

ב-2018 החל שוק הנדל"ן היווני להתאושש והצמיחה נמשכת גם כיום. ישראלים רבים מגיעים ליוון ולאיים המרהיבים שלה על מנת להנות מנופים יפים, אוכל טרי ומגוון ותרבות שפשוט לא ניתנת לעצירה! הכוח המניע של כלכלת יוון הוא חד משמעית ענף התיירות שלה. יוון מושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם בגלל היותה זולה ובעלת מזג אוויר נוח יחסית ברוב תקופות השנה. כבר מספר שנים ברציפות יוון מדורגת במקומות הראשונים בקרב יעדי השקעה האטרקטיביים בעולם, והסיבות הן: נופים ירוקים ומרהיבים, ים תכלת מרהיב עם מים צלולים במיוחד, תשתיות מפותחות וכבישים מהירים מוצלחים במיוחד, מחירים אטרקטיביים ותשואות גבוהות במיוחד!


קצת נתונים על גולדן ויזה והשקעות נדלן ביוון

תוכנית ויזת הזהב ליוון הושקה בשנת 2014. אפשרות ההשקעה הפופולרית ביותר היא רכישת נדל"ן למגורים או מסחרי תמורת 250,000 אירו. בימים אלו ממש מתנהלות שיחות על העלאת סכום ההשקעה לכ -500,000 אירו (מעודכן לתאריך 22/12/2022) מה שמאותת על התקדמות נוספת שעשתה יוון כמדינה, ועל יציאה במידה מסוימת מהמשבר הכלכלי בוא שקעה בשנת 2008. יוון דורשת את הכמות הנמוכה ביותר של השקעות בנדל"ן מבין מדינות האיחוד האירופי המעניקות היתרי שהייה בהשקעה. בנוסף, ניתן להשכיר את הנכס. המשקיע יכול לקבל מגורים קבועים ולמכור את הנכס תוך חמש שנים.

השקעות נדל"ן ביוון הן עדיין השקעות משתלמות וכדאיות מאוד אך בבואנו לרכוש נכס מעבר לים, עלינו לנקוט משנה זהירות, כי לעתים גם כשהעסקה נראית מאוד כדאית, עלולות לצוץ בעיות שלא נראות על פני השטח ולא ידענו עליהן לפני כן. חברתנו GREECEI בעלת ניסיון עשיר בהתנהלות מול גורמים ממשלתיים ביוון, עובדת בשיתוף פעולה בלעדי יחד עם עורכי הדין המנוסים אשר מלווים אותנו ומבצעת בדיקות יסודיות על עורכי הדין שלנו יבדקו לעומק האם קיימים חובות, שעבודים או כל אפשרות לנזק עתידי לרוכש. בסיום התהליך יופק דוח בדיקת הנכס. בסיום כל הבדיקות המקיפות נוכל להתקדם לרכישת הנכס בביטחון. שורה תחתונה ותכלס – מה שחשוב לנו זה לאבטח במקסימום את הלקוחות שלנו!
גולדן ויזה ביוון באמצעות השקעות נדל"ן בכל רחבי יוון והאיים

עלות למטר מרובע לנכס (מעודכן ל 2022 )

אזור ביווןמחיר למטר מרובע
מיקונוס, הארכיפלג הקיקלאדי החל מ – 4300 אירו
אתונההחל מ – 2500 אירו
פיראוסהחל מ – 2350 אירו
רודוסהחל מ – 2300 אירו
סלוניקיהחל מ – 1700 אירו
הרקליוןהחל מ – 2150 אירו
כרתיםהחל מ – 2150 אירו
קורפו והאיים היווניםהחל מ – 1300 אירו
השקעות נדל"ן באתונה לצורך השכרת דירות לטווח קצר לתיירות יוונית

כיצד לקבל אישור שהייה ביוון בעזרת השקעות בנדל"ן ביוון

משתתפי התוכנית יכולים להשקיע בנכסים למגורים או מסחריים או כמו שישראלים רבים אוהבים לעשות 🙂 לקנות דירות ברחבי יוון ולהשכיר אותן בעזרת חברתנו GREECEI שמנהלת נכסים בשווי 154 מיליון אירו בכל רחבי יוון. יחד עם המשקיע רשאים בני משפחתו להשתתף בתכנית היתרי שהייה:

– שותף, אם נחתם ונרשם ביוון הסכם חיים משותפים עימו
– בן או בת הזוג
– ילדים מתחת לגיל 21
– הורי המשקיע ואשתו

משקיעים בעלי רישיון שהייה יווני "גולדן ויזה" או "ויזת משקיעים" יכולים לחיות, לעבוד וללמוד בארץ. תושבי יוון מסתובבים בחופשיות ברחבי מדינות שנגן, פותחים חשבונות בבנקים אירופאים, עושים עסקים ועוד. אם משקיע יתגורר ביוון במשך שבע שנים, הוא יוכל להגיש בקשה לאזרחות, אשר על פי רוב מאושרת על פי ניסיונה של חברת GREECEI בליווי לקוחותיה המרוצים. לאחר חמש שנות מגורים ניתן לקבל תושבות קבע ולאחר שנתיים נוספות ניתן להגיש בקשה לאזרחות. כל זה תלוי שהמגיש/ה עומד/ת בקריטריונים שנקבעו בחוקה היוונית. בין התנאים ההכרחיים, תעודת יושר מהמשטרה אשר מוכיחה כי למבקש/ת אין עבר פלילי במדינת ישראל. תנאי נוסף הוא לעבור בחינה בכתב בידע של השפה, התרבות, ההיסטוריה, הגיאוגרפיה והמערכת הממשלתית ( זה לא קל מניסיון של חברתנו )
השקעות נדל"ן ביוון

יתרונות השקעה בנדל"ן ביוון

יוון יצאה רשמית מהמשבר הכלכלי – יוון יצאה רשמית מהמשבר הכלכלי אותו חוותה שנים רבות והגיע הזמן ליהנות ממחירי נכסים, שאמנם עדיין לא הגיעו לשיאם אך יחד עם זאת ממשיכים לטפס מעלה בלי הפסקה ממש כמו שקרה בישראל אחרי "המחאה הגדולה". אם אתם רוצים לרכוש נדל"ן ביוון, GREECEI מנהלת נכסים במאות מליוני אירו בכל רחבי יוון. כיום הנדל"ן היווני חם אך לא רותח.. משמע, עדיין שווה וכדאי להיכנס ולהשקיע, זאת אולי אחת הסיבות המרכזיות אשר מושכות תיירים מכל רחבי העולם להשקיע ביוון.

מיסוי נמוך על רכישת נדל"ן ביוון – ממשלת יוון עושה הכל כדי למשוך משקיעים זרים. לצורך המחשה, מס על העברת בעלות הינו – 3% משווי הנכס. ביטול מס רווחי הון על מכירת מקרקעין ליחידים (מוגבל עד 2 דירות בשנתיים לכל מספר מס יווני). מינואר 2020 נכנס לתוקף חוק הקפאת המע"מ (24%) לשלוש שנים עבור בנייה חדשה. אלו ועוד מסמנים לנו כי ממשלת יוון רוצה למשוך אליה תיירים ומשקיעים ולצורך זה העמידה "רף כלכלי" אותו יש לעבור על מנת לשהות ולעבוד במדינה באופן חוקי. תרצו לדעת עוד? המשרד שלנו זמין עבורכם לכל שאלה
072-395-3023

תיירות – הרשויות היווניות משקיעות מאמצים רבים כדי לפתח את תחום התיירות: החל ממערכות כבישים מהירים מהטובים באירופה וכלה במודרניזציה של מערכת התחבורה העירונית, רקונסטרוקציה של מבנים היסטוריים ובעלי משמעות לתרבות היוונית הקמת בתי מלון חדשים וחתימה על הסכמים שיתופיים בין מדינות רבות ברחבי אירופה. תנאי נוסף הוא לעבור בחינה בכתב בידע של השפה, התרבות, ההיסטוריה, הגיאוגרפיה והמערכת הממשלתית ( זה לא קל מניסיון של חברתנו )

רף כניסה נמוך – אין כמעט מדינות באירופה שבהן ניתן לקנות דירה בטווח של כ-60,000 -120,000 אירו עם תשואה שנתית קבועה של 8-10%. רף כניסה כה נמוך מושך אליו בקלות וללא מאמץ רב, משקיעי נדל"ן מכל העולם.

חברות באיחוד האירופי – שבזכותה מובטחת יציבות מדינית וכלכלית ביוון. תוכנית "גולדן ויזה" – הינה השם הלא רשמי של מקבץ תוכניות ממשלתיות להשקעות, המאפשרות למשקיעים לקבל אישור שהייה קבוע ביוון. תוכנית "גולדן ויזה" נוסדה על ידי רשויות הרפובליקה היוונית בשנת 2014. על פי תנאי התוכנית, מבוגר שאינו תושב מקומי, המתכנן לקבל אישור שהייה קבוע ביוון נדרש להשקיע לפחות 250,000 אירו בנדל"ן המיועד למגורים או לשימוש מסחרי.
ויזת זהב למשקיעים ביוון מוציאים בעזרת חברת GREECEI

יתרונות ויזת זהב ליוון – המשך

1נסיעה ללא ויזה למדינות שנגןתושבי יוון יכולים לבלות עד 90 ימים מתוך 180 בכל מדינת שנגן ללא ויזה.
2ייעול מסאם משקיעים זרים יהפכו לתושבי מס יווני, הם יכולים להשתמש בהטבות. המשקיע משלם מס קבוע על הכנסתו הגלובלית – 100,000 אירו לשנה. גם קרובי משפחה של המשקיע יכולים לנצל את ההטבה ולשלם 20,000 אירו לשנה.
ללא הפטורים, מס ההכנסה העולמי מוטל בהיקף פרוגרסיבי של עד 45%.
3מעבר ליוון ועבודה ביווןרישיון שהייה מאפשר למחזיק לבקר ביוון בכל עת, גם כאשר הגבולות סגורים לתיירים. יחד עם זאת, מעבר לארץ הוא זכותו של המשקיע, לא חובה: התוכנית אינה מחייבת מגורים ביוון לצמיתות.
4אזרחות האיחוד האירופי בעוד 7 שניםרישיון שהייה מאפשר למחזיק לבקר ביוון בכל עת, גם כאשר הגבולות סגורים לתיירים. יחד עם זאת, מעבר לארץ הוא זכותו של המשקיע, לא חובה: התוכנית אינה מחייבת מגורים ביוון לצמיתות לאחר שנתיים נוספות, תושב קבע כזה יכול להגיש בקשה לאזרחות. המבקש זכאי לאזרחות אם הוא מעל גיל 18, אין לו עבר פלילי או עבר גירוש, והשתלב בחברה היוונית. משנת 2021, כל מבקשי האזרחות מקיימים בחינה בכתב בשפה, תרבות, היסטוריה, גיאוגרפיה ומערכת ממשלתית.

יוון מאפשרת לאזרחיה להחזיק במספר דרכונים. משקיעים לא צריכים לוותר על האזרחות הראשונה שלהם אם מדינת המוצא שלהם לא מחייבת זאת.
רשימת הקריטריונים המלאה לויזת זהב יוונית

אז מי יכול לקבל ויזת זהב יוונית


1. משקיע

– מעל גיל 18

– אין רישום פלילי

– מסוגל לאשר את חוקיות ההכנסות ואת מקורם

 
2. בן זוג או בת זוג

– לשותפים חייב להיות הסכם שותפות מקומי רשום וחתום ביוון

 
3. ילדים מתחת לגיל 21

– לא נשואים

 
4. ילדי בן/בת הזוג

– לא נשואים

– תחת משמורת ההורים

 
5. הורים

– אין הגבלת גילהמדריך השלם בגרסה

מודפסת עד הביתגורמים שחשוב להכיר לפני רכישת נכס ביוון

המיקום הגיאוגרפי של הדירה

ראשית, יוון מוקפת איים וכמעט תמיד ליד הים יקר יותר (בדיוק כמו בארץ) מיקום הדירה או הבית הינו האלמנט המשפיע והחשוב ביותר. הערים ביוון מחולקות למספר רב של מחוזות ורובעים. אחת מהשקעות הנדל"ן המשתלמות ביותר ביוון היא רכישת דירות במרכז העיר בסמוך למוסדות חינוך, בהם מתוכננות או כבר קיימות תחנות מטרו. אך בהחלט לא רק! חברת GREECEI מתמחה באיתור ומציאה של נכסים עם פוטנציאל השבחה, ובשפה פשוטה יותר – דירות ישנות בעלות פוטנציאל או רכישה של דירות מאנשים אשר זקוקים ל"כסף מזומן" בהקדם ולכן מוכנים להתפשר ולהתגמש יותר.

היעד התיירותי הפופולרי ביותר באתונה ואיך לא, הינו האקרופוליס – ככל שהנכס קרוב יותר ליעד זה או שנוף הדירה משקיף לכיוון האקרופוליס העלות שלו למ"ר גבוהה יותר, כך גם לגבי מחירי השכירות באזור זה.

שטח הדירה או הנכס

בשונה מישראל – ביוון, שטחה של דירה מחושב לפי ההיקף החיצוני של הקירות. יחד עם זאת, לא מתווספות מרפסות לשטח הכולל של הדירה. כלומר, את המרפסות השייכות לדירה מקבלים "במתנה".

מצב הדירה מכל הבחינות

בפסוק זה נרחיב ונדבר תכלס – חברת GREECEI מוצאת נכסים טובים בכל רחבי יוון וסכום ההשקעה הדרוש בדירה עשוי להיות מורכב ממספר גורמים.

לעתים, הדירה נראית על פניו כדירה טובה ובמצב טוב בסה"כ – דירה שכדאי לקנות.

ולעתים ודווקא כשהדירה נראית לנו ישנה ולא אטרקטיבית, יש בה המון פוטנציאל והסכום הדרוש להשקעה כה קטן, שהיא עשויה להתגלות כהשקעה מצוינת!

במהלך השנים נתקלנו לא פעם בליקויים שהתגלו אחרי רכישת הדירה, ואיך אומרים.. "זה לא נעים" בלשון המעטה. בדיוק בגלל זה שכרנו מומחה מקומי שבודק את הנכס אותו נרצה לקנות לאורכו ולרוחבו! זהו תהליך של כמה שעות ובעלות זניחה של 200 אירו וחשוב מאוד לא לדלג עליו.

התהליך בודק את ה-כ-ל! צנרות המים של הדירה, חרקים מתחת לרצפה, מצב האריחים בדירה, מזגנים ויחידות הנעה, מערכות חימום מים ואפילו עובש נסתר. מומלץ לבדוק אם הנכס הנרכש דורש עבודות שיפוץ ותיקון נוספות וגם באיזה מצב נמצא הבניין עצמו.

התשואה הפוטנציאלית

התשואה הפוטנציאלית מהנכס אותו נרצה לרכוש מורכבת ממספר גורמים,

כאשר המרכזיים הם

– האם הנכס יושכר לתקופות קצרות או ארוכות

– האם ניעזר בשירותה של חברת ניהול מקצועית שתמקסם עבורנו את התשואה

בחודשי החורף התיירות בכל רחבי יוון יורדת ולכן חברתנו פיתחה עבורכם מנגנון ממנו תוכלו להנות מתשואה גבוה וקבועה גם בחודשי החורף בקישור שמצורף כאן תוכלו לראות את גרף עליית מחירי הנדל"ן ביוון בשנים האחרונות גרף עליית המחירים – ** הקישור מוציא אתכם מהאתר ומעביר אתכם לאתר חיצוני


עלויות נלוות ונוספות בעת רכישה השקעות נדל"ן ביוון


באופן כללי העלויות הנוספות, לא כולל שיפוצים ותיקונים של הנכס, מהוות כ-15% מערך הנכס. הוצאות אלו כוללות:

 • מס רכישה – 3%
 • עורך דין – מ-500 עד 1200 אירו
 • נוטריון – 2% ממחיר העסקה הכולל
 • רישום בטאבו – 1.5% ממחיר העסקה הכולל
 • הוצאות על עריכת ייפוי כוח, שירותי תרגום ופתיחת חשבון בנק – כ-1,000 אירו
 • שירותי תיווך וליווי עסקה – מ-2% עד 5% מערך הנכס


 • הוצאות נוספות לאחר רכישת הנכס


 • ביטוח מקרקעין – בין 50 ל – 150 אירו בשנה מתחדש
 • רישום והעברת החשבונות לרוכש החדש – מ-150 עד 400 אירו


 • שיפוץ הנכס


  רוב הדירות להשקעה זקוקות לשיפוץ. כמות התיקונים משתנה בהתאם למצב הדירה ולמטרת ההשקעה.

 • שיפוץ קוסמטי – מ-2,000 עד 6,000 אירו – כאשר חברתנו מבצעת שיפוץ זה עבורכם ומפרטת את כל השלבים
 • שיפוץ יסודי – מ-9,000 עד 13,000 אירו כאשר חברתנו מבצעת שיפוץ זה עבורכם ומפרטת את כל השלבים

 • אם אתם מעוניינים להשכיר את הדירה לתקופות קצרות לדוגמה AIRBNB וכדומה, כדאי לעצב ולרהט את הדירה במלואה על מנת למשוך שוכרים ולפרסם את הדירה במדיה החברתית ובאתרים יעודיים.

 • עלות שיפוץ מסוג זה יכולה לנוע בין 12,000 ל-22,000 אירו, תלוי במצב ושטח הדירה.
 • השקעות נדל"ן ביוון

  שירותי ניהול ותחזוקה של נדל"ן ביוון

  רוכשי הדירות בחברת GREECEI נהנים מתשואות גבוהות וקבועות! אנו מציעים ללקוחותינו בלבד, שירותי ניהול של נכסים ודירות שנרכשו על ידינו על ידי הסוכנים המקצועיים שלנו. הסוכנים המקומיים שלנו נמצאים בכל רחבי יוון והאיים ואחראים על מציאת שוכרים קבועים והשכרה לטווח קצר וארוך של הדירה.


  שירותי ניהול ותחזוקה של נדל"ן ביוון
 • אם אתם מעוניינים להשכיר את הדירה לתקופה ארוכה, עלות שירותי חברת הניהול נעים בין 10% ל-13% ממחיר השכירות לשנה.

 • אם אתם מעוניינים להשכיר את הדירה לתקופות קצרות ולעבוד על רווח גבוה, עלות שירותי חברת הניהול נעים בין 14% ל-20% ברמה היומית או השבועית ניהול ותחזוקה של דירות ביוון לתקופות קצרות כגון: AIRBNB, השכרות מקומיות יומיות, השכרות ברשתות החברתיות וכדומה דורשות תחזוקה יומית ושוטפת וחברתנו מתמחה בדיוק בתחום זה
 • השקעות נדל"ן ביוון, קלמטה ואתונה

  אפשרויות השקעה עבור ויזת זהב ליוון (גולדן ויזה)

  יוון מציעה למשקיעים שבע אפשרויות לקבלת אישור שהייה בהשקעה. 6 מהם קשורים לרכישה או השכרה של מקרקעין.

  1. אפשרות ראשונה – רכישת נדל"ן +€250,000

  המשקיע יכול לקנות נדל"ן למגורים או מסחריים ביוון ולאחר מכן ניתן להשכיר את הנכס. חמש שנים לאחר מכן, המשקיע יכול למכור אותו ולהחזיר את הכסף.

  המשקיע יכול להחזיק בנכס. אפשרות נוספת היא לרשום נדל"ן לחברה מבוססת האיחוד האירופי של המשקיע מחזיק ב-100% ממניותיה. זוג יכול להחזיק נכס אחד ביחד רק אם כל אחד מהם משקיע לפחות 250,000 אירו. לדוגמה, אם זוג קונה נכס תמורת 500,000 אירו.

  אם הנכס נרכש לפני 2014, הוא יכול להיות זכאי לתוכנית. מחיר הנכס חייב להיות לפחות 250,000 אירו כאשר המשקיע רכש אותו או הגיש בקשה לקבלת ויזת הזהב.

  רכישת מקרקעין€250,000
  אגרות, מיסים, תרגום מסמכים ושירותים משפטיים ונוטריון בקניית מקרקעיןכ-10% מערך הנכס
  אגרת מדינה2,000 אירו למשקיע,
  +150 אירו לבן משפחה בוגר
  ביטוח רפואי€ 300+ לכל מבקש

  2. אפשרות שנייה – השכרת בית מלון או מגורים לתיירים ל-10 שנים +€250,000

  3. אפשרות שלישית – רכישת מגרש לבנייה או חקלאות +€250,000

  4. אפשרות רביעית – הסכם המקנה זכות שימוש בנכס לתקופות מסוימות. לדוגמה, מה-1 עד ה-30 באוגוסט בכל שנה במשך 10 שנים +€250,000

  5. אפשרות חמישית – ירושת נדלנית או קבלה שלו במתנה +€250,000

  6. אפשרות שישית – רכישת ניירות ערך או פתיחת פיקדון בנקאי +€40,000
  השקעות נדל"ן ביוון

  הבדלים בין ויזת זהב לבין היתר שהייה לאנשים עצמאיים כלכלית

  יוון מציעה היתרי שהייה לאנשים עצמאיים כלכלית. הדרך לא דורשת השקעות. המבקש רק צריך לקבל הכנסה של לפחות 2,000 אירו לחודש ולהכניס 24,000 אירו בחשבון בנק יווני.

  היתר מגורים בהשקעהאישור שהייה לאדם עצמאי כלכלית
  קבלת אשרת D לאומית לכניסה למדינהלא חובה בקניית נדל"ןנדרש
  מגורים חובהלא דרושלפחות 183 ימים בשנה
  תקופת תוקף של אישור שהייה5 שנים2 שנים

  מהן התכונות של שוק הנדל"ן היווני?

  שוק הנדל"ן היווני תלוי בעיקר בזרם של השקעות זרות, תיירות וביקוש מקומי, הם קובעים את עליית המחירים וזמינות הדיור לרכישה והשכרה.

  בשנת 2021, סוכנות הייעוץ הבינלאומית Ernst & Young דירגה את יוון בין עשרת יעדי ההשקעה האירופיים.

  יוון מושכת אליה משקיעים מכל העולם: בין היתר מסין, איחוד האמירויות, ארה"ב, טורקיה ורוסיה.

  עונת התיירות ברוב יוון נמשכת שבעה חודשים: מאפריל עד אוקטובר, אזורים מסוימים מקבלים תיירים כל השנה, כמו אתונה נתון שכדאי לדעת הוא שלפני הקורונה, כמות התיירים עלתה על 30 מיליון איש. רק כדי להבין כמה דירות דרושות לטווח קצר לתיירים נרחיב כי רק דוגמה, לפלטפורמת Airbnb יש יותר מ-105,000 רישומים בהשכרות לטווח קצר בלבד.

  הייחודיות של שוק הנדל"ן היווני היא דווקא המחסור בהצעות להשכרה לטווח בינוני וארוך. עסקאות אלו נסגרות מהר מאוד, כאשר הדיירים הם לרוב סטודנטים ומומחים זרים. החוזה, ככלל, נכרת באופן מיידי לשלוש עד ארבע שנים.

  אסטרטגיות השקעה פופולריות ביותר בשוק הנדל"ן היווני?

  עסקת פליפ – קניית דירה ומכירתה לאחר שיפוץ והשבחה

  פליפינג (היפוך בית) – המילה "פליפינג" משמעותה היא חיפוש ורכישה של נדל"ן עם ערך נמוך מכל סיבה שהיא, השבחתו על ידי שיפוץ לאחר מכן מכירה מהירה של הנכס, וכל זאת בזמן קצר.

  חשוב לנו לציין שאנו עובדים עם מאות סוכנים ומשרדי נדל"ן מקומיים ויודעים "לתפור" עסקאות כאלה בצורה מהירה ומבלי לדלג על השלבים החשובים כגון: בדיקת נאותות וחובות על הנכס, סיבות המכירה האמיתיות וכדומה.

  בשנים האחרונות, אסטרטגיה זו של עסקת פליפ, הפכה למאוד פופולרית בקרב משקיעים פרטיים בעולם. במקרים רבים המשקיעים גם מבצעים תיקונים קוסמטיים קלים ומשכירים את הנכס במחיר טוב יותר. הנכסים המתאימים ביותר לאסטרטגית פליפינג הן דירות "הרוסות" במיקומים מעניינים מבחינת הפוטנציאל למכירה\השכרה, וכמו כן דיור שנמכר בדחיפות על ידי בעליו בשל חובות או נסיבות אחרות.

  המטרה היא למצוא נכסים כאלה בעלי פוטנציאל השבחה (יש הרבה כאלה) ופה אנחנו נכסים לתמונה.

  תמיד רצוי שהנכס יהיה קטן יחסית בין 35 ל-70 מ"ר, כך מחיר הנכס נמוך יחסית וקל יותר למכור ולהשכיר את הנכס בעתיד. אגב גם אם משקיע מחפש בניין לעסקת פליפינג, תמיד רצוי לחלק בניין לדירות קטנות.

  עסקאות פליפינג יכולות להביא עד 60% תשואה מההשקעה בזמן קצר יחסית. אנו בGREECEI מומחים בעסקאות מסוג זה

  קניית נכס והשכרתו לתקופה ארוכה

  דירות קטנות (45-80 מ"ר) במרכז אתונה הינן הפופולריות ביותר בקרב משקיעים ישראלים. בדרך כלל חברתנו לוקחת דירות אלו ועושה להן שיפוץ מהיר על מנת להגדיל את התשואה החודשית שתתקבל ממנה. בין אם הנכס יושכר לסטודנטים או לתושבים מקומיים אנחנו נדאג למקסם את ההשקעה שלכם וממוצע שכר הדירה עבור נכס כזה נע בין 450 ל-800 אירו לחודש ולעתים אף יותר. כמובן שחלק גדול מהסכום תלוי בשכונה בה נמצאת הדירה, באם הדירה מרוהטת לגמרי ובתקופת ההשכרה.

  קניית נכס והשכרתו לתקופה קצרה

  כלכלת יוון מבוססת רבות על תיירות, ולכן ביוון ובעיקר בערים המוכרות לנו הישראליים מתבצעות העסקאות הכלכליות ביותר. לדוגמה: אתונה, קלמטה, סלוניקי, סנטרוני, רודוס וכדומה. רכישת דירה ולאחר מכן השכרתה לתיירים מכל העולם הינה אסטרטגיה נפוצה וטובה. נכסים כאלה צריכים על פי רוב להיות ממוקמים במרכז העיר . דירות מסוג זה הן בדרך כלל יותר יקרות, בשל המיקום המרכזי שלהן.

  1. הגדרת תקציב ואסטרטגיית השקעה

  בכדי להתחיל, נצטרך לבחון יחד את התקציב. הגדרת התקציב כוללת את מחיר הנכס ואת כל ההוצאות הנלוות לו. זהו שלב מאוד חשוב בשביל לדייק בין התקציב למקסום ההשקעה ללא טעויות. יחד נתכנן את האסטרטגיה איך להוציא מההשקעה הזאת את המקסימום רווח עבורך.

  2. המסמכים הנדרשים לרישום נכס ביוון

  המסמכים הנדרשים לרישום נכס ביוון לצורך רכישת נדל"ן ביוון, חובה להוציא מספר מס (AFM או TIN) שזהו למעשה מספר זהות אישי מקומי. תהליך ההוצאה ילווה על ידינו מההגשה ועד האישור ויכלול, הדרכה בחיבור לעורכי הדין הנכונים, לצורך המצאת המסמכים הנדרשים אל מול הגורמים הרלוונטיים, פתיחת חשבון בנק מקומי (במידת הצורך) וכדומה

  3. בחירה ושיריון הנכס

  אחרי בירור צרכים מעמיק והבנה מדויקת למה שאתם רוצים לקנות, נעשה סקר שוק וסינון. נפגיש אתכם עם הנכסים הכי מתאימים לכם, נטייל, נראה, נחווה, נבין… ואז נשאיר לכם את ההחלטה. בחרתם? אנחנו חוזרים לתמונה. עכשיו צריך לשריין את הנכס, אנחנו בדרך להגשים חלום ביוון. לשם כך, יש להפקיד מקדמה, כנהוג בנדל"ן ביוון. גובה המקדמה נע בין 5% ל – 10% מערך העסקה. יתרת התשלום תשולם לאחר חתימת חוזה המכר.

  4. בדיקת נאותות של הנכס

  נכסים ביוון יכולים להיות השקעה רווחית, אך בבואנו לרכוש נכס מעבר לים, עלינו לנקוט משנה זהירות, כי לעתים גם כשהעסקה נראית מאוד כדאית, עלולות לצוץ בעיות שלא נראות על פני השטח ולא ידענו עליהן לפני כן. חברתנו GREECEI בעלת ניסיון עשיר בהתנהלות מול גורמים ממשלתיים ביוון, עובדת בשיתוף פעולה בלעדי יחד עם עורכי הדין המנוסים אשר מלווים אותנו ומבצעת בדיקות יסודיות על עורכי הדין שלנו יבדקו לעומק האם קיימים חובות, שעבודים או כל אפשרות לנזק עתידי לרוכש. בסיום התהליך יופק דוח בדיקת הנכס. בסיום כל הבדיקות המקיפות נוכל להתקדם לרכישת הנכס בביטחון. שורה תחתונה ותכלס – מה שחשוב לנו זה לאבטח במקסימום את הלקוחות שלנו!

  5. חתימה על חוזה הרכישה ביצוע התשלום ורישום הנכס בטאבו היווני

  חתימת החוזה מתבצעת בנוכחות נוטריון ועורך דין. אם תרצו, ניתן להיעזר בשירותי מתורגמן בכל שפה שמתאימה לכם. חוזה מאושר על ידי נוטריון הוא המסמך העיקרי שמאשר את הבעלות על הנכס. הנוטריון פועל כערב לקיום החוזה, כנציג החוק ביוון. בשלב הזה, העסקה בוצעה וכל מה שנותר זה לשלם בעבורה. לאחר התשלום, עורך הדין רושם את הנכס בפנקס המקרקעין היווני. מסמך אישור רשמי מונפק תוך מספר חודשים לאחר הגשת הבקשה למשרד הרישום. מזל טוב אתם בעלי נכס ביוון

  6. ( למתקדמים ) אפיקי השקעה ומקסום רווחים

  יש לכם נכס ביוון. אם קניתם את הדירה רק כי בא לכם לעשות בטן גב ים ושופינג… מעולה, תהנו!
  אם ברווחים עסקינן, בואו נבחן יחד את כל האפשרויות 072-395-3023  כל האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי וכל המידע המצוי באתר משמש כמידע כללי בלבד. אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי עו"ד, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו"ד העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.

  צרו איתנו קשר

  קביעת פגישה

  Free Worldwide shipping

  On all orders above $50

  Easy 30 days returns

  30 days money back guarantee

  International Warranty

  Offered in the country of usage

  100% Secure Checkout

  PayPal / MasterCard / Visa